Коренеплоди селери можна зустріти далеко не в кожному магазині, але ж в цій овочевій рослині стільки вітамінів і корисних речовин, що непогано було б вживати її в їжу щодня.
Особливо важливим є додавання селери в раціон у зимовий період, коли організму не вистачає поживних речовин, тому краще заздалегідь самостійно заготовити селеру на зимовий період.
Під час збереження селери потрібно звертати увагу на температуру. Низька і змінна температура негативно впливає на цей овоч. Термін зберігання селери коротшатиме в декілька разів. Отже, потрібно вибирати оптимальний режим температури.
Досвідчені городники рекомендують класти селеру в холодильник у целофановій тарі, попередньо очистивши коренеплоди від корінців, помити, висушити. Термін зберігання може досягати до півроку.
Інший варіант - натерти очищений коренеплід селери на крупній тертці, розкласти по пакетиках і покласти в морозилку. Заготовлену таким способом селеру можна буде діставати з морозилки в будь-який час року і використовувати при приготуванні страв, не розморожуючи. Так само можна заморожувати і зелень селери.
Зелень селери можна засолити, додаючи на 0,5 кг рослин 100 г солі. Банки з солоною зеленню закручують і дають настоятися протягом двох днів. Сіль не дасть селері загнити і зіпсуватися, тому ви зможете використовувати солону зелень при приготуванні страв цілий рік.
Селера дуже добре зберігається у погребі або в хорошому підвалі. Тарою може бути звичайний дерев'яний ящик або ж просто насипом, при цьому, рекомендовано пересипати селеру піском і землею в рівномірних пропорціях.
Основна функція зерносушарки - сушка зернових культур, під час якої зменшується вологість зерна, що дозволяє йому довше зберігатися. Також, на етапі сушки відбувається дозрівання врожаю та покращуються його якості
1 лютого 2024 246Зернові культури - основний продукт сільського господарства у багатьох країнах світу. До зернових культур відносяться: пшениця, жито, кукурудза, ячмінь, овес, просо, рис, сорго, тритикале, а також гречка із сімейства гречаних.
19 серпня 2019 2518Контейнерне овочівництво широко поширене в багатьох країнах. В Україні такий спосіб обробітку культурних рослин теж стає популярним
19 серпня 2019 1352Copyright © 2023 Vrozhay.com. Усі права захищено
Портал Vrozhay.com не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу. При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, гіперпосилання на портал Vrozhay.com обов`язкове