Використання протруйників зростає, зокрема тому, що часто в Україні не дотримується сівозміна, через що поширюються хвороби і шкідники, наприклад, дротяники в кукурудзі.
Вживання протруйників зростає з кожним роком ще й внаслідок того, що аграрії все більше і більше розуміють, що це необхідно.
Такі висновки зробив директор напрямку засобів захисту рослин в Україні і країнах СНД компанії Monsanto Еркін Закіряєв.
Експерт зазначив, що аграрії віддають перевагу фунгіцидному і інсектицидному протруюванню насіння. Якщо ще 3-4 роки тому інсектициди як протруйники були не особливо популярні, то тепер їх використовує більшість аграріїв.
Фунгіцидне протруювання - стандарт для міжнародних насіннєвих компаній. Часто аграрії протруюють свої насіння і фунгіцидами, і інсектицидами на місці, використовуючи генерики і непрофесійне обладнання.
Також на ринку останнім часом з'явилося багато інокулянтів для насіння. Використання інокулянтів активно розвивається і через 2-3 роки може зрівнятися з використанням інсектицидних та фунгіцидних протруйників.
Експерт зазначає, що в першу чергу аграрії купують продукцію, яку потрібно вносити в грунт.
Основна функція зерносушарки - сушка зернових культур, під час якої зменшується вологість зерна, що дозволяє йому довше зберігатися. Також, на етапі сушки відбувається дозрівання врожаю та покращуються його якості
1 лютого 2024 209Європейський союз залишається ключовим ринком для значної частки українських товарів у 2023 році
26 січня 2024 275Зернові культури - основний продукт сільського господарства у багатьох країнах світу. До зернових культур відносяться: пшениця, жито, кукурудза, ячмінь, овес, просо, рис, сорго, тритикале, а також гречка із сімейства гречаних.
19 серпня 2019 2476Copyright © 2023 Vrozhay.com. Усі права захищено
Портал Vrozhay.com не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу. При повному або частковому копіюванні матеріалів сайта, гіперпосилання на портал Vrozhay.com обов`язкове